hizmetkapida.com

GÜRPINAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Gürpınar Temizlikçi Şirketi,  Gürpınar Temizlik Şirketi


gürpınar temizlik şirketleri


Gürpınardaki temizlik şirketleri ve temizlikçiler için  haftanın her günü sabah 08:00 Akşam 23:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilir, istediğiniz gün ve saatler için çok uygun fiyatlarla temizlik işlerinizi yapabilecek profesyonel bay ve bayan gündelik temizlik elemanları talep edebilirsiniz.


 

Gürpınardaki temizlik şirketleine ulaşmak için 0850 302 80 60 no'lu telefondan bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz bu sayfadanonline olarak detaylı bir şekilde rezervasyon oluşturabilir. Temilzikçi / Gündelikçi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Ayrıca web sitemiz elemanyonlendir üzerinden kredi kartı yada havale ile yapacağınız  ön ödemelerde anında %10 indirimli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

elemanyonlendir.com üzerinden yapacağınız online rezervasyonlarda sosyal medya paylaşımlarınıza özel + 1 saat ücretsiz temizlik hizmeti kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için buraya tıklayın. Ayrıca devamlı müşterilermize özel 2. rezervasyonlarında geçerli ektra %10 ek indirim fırsatı da sadece elemanyonlendir.com da...

 


hizmetkapida.com ve elemanyonlendir.com MYS Grup Bilişim Hizmetleri bünyesinde hizmet vermektedir. Firmamız hakkında Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.


Gündelik Temizlik, İstanbul Gündelik Bayan,

Evlere Gündelikçi, Cam Silimi, Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Villa Temizliği, Şirket Temizliği

Gündelik Temizlik İşleri, Temizlik İşleri, Temizlikçi İşleri, Gündelik İşler,